Podstrona: PRAKTYKI STUDENCKIE formularz umowy, zaświadczenia oraz oceny praktyki z tabelą efektów uczenia się / Wizytówka pracownika PRz

Aktualności

29-04-2020 r.
, red. Paweł Błoniarz

Poniżej znajdują się aktualne wersje: formularza umowy ws. organizacji praktyki studenckiej, zaświadczenia o odbyciu praktyki zawodowej oraz tabeli osiągnięcia efektów uczenia się z oceną praktyki. Wersje te obowiązują od 7 kwietnia 2021 roku.

Formularz umowy ws. organizacji praktyki student wypełnia - strony 1, 2 oraz 3 - pola zaznaczone kolorem niebieskim - po ustaleniu wszystkich szczegółów z zakładem pracy. Wypełniony formularz w wersji elektronicznej wysyła mailowo do kierownika praktyk. Kierownik praktyk sprawdza formularz, nadaje mu numer porządkowy oraz drukuje w trzech egzemplarzach i podpisuje umowę jako pierwszy.
Student, po otrzymaniu mailowo informacji o możliwości odbioru gotowych dokumentów, odbiera Umowę trójstronną oraz Oświadczenie ws. przyjęcia studenta na praktykę zawodową, zanosi w celu podpisania przez przedstawiciela firmy (Prezesa, Dyrektora etc.) do zakładu pracy, po czym podpisane składa u Kierownik Praktyk. Otrzymuje również skierowanie na praktykę do złożenia w zakładzie pracy.

Formularze zaświadczenia oraz tabeli osiągnięcia efektów uczenia się z oceną praktyki potrzebne są do udokumentowania odbycia praktyki. Formularz sprawozdania, które również jest wymagane przy dokumentowaniu realizacji praktyki studenckiej oraz trzy przykładowe sprawozdania, znajdują się na stronie WCh PRz w zakładce Praktyki studenckie

Na ww. stronie znajdują się szczegółowe informacje ws. praktyk studenckich obowiązkowych oraz dodatkowych, aktualne formularze dokumentów potrzebnych do sformalizowania i udokumentowania praktyki, a także obowiązujące obecnie Zarządzenie Rektora PRz ws. organizacji praktyk studenckich. Zarządzenie Rektora PRz nr 39/2021 z dnia 7 kwietnia 2021 roku, dotyczące organizacji praktyk studenckich, znajduje się również poniżej.

Powrót do listy aktualności